TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5437a1

Cokoły tworzywowe i aluminiowe do mebli kuchennych

Cokoły tworzywowe powlekane są najwyższej jakości aluminium lub aluminiowe.
Produkt idealnie pasuje do każdej kuchni. Cokoły posiadają niewidoczną z zewnątrz uszczelkę tworzywową, precyzyjnie przylegającą do podłogi. Przez co żadne nieczystości i płyny nie dostają się pod meble. Profesjonalny system umożliwiający montaż klamry znacząco ułatwia i przyspiesza montaż cokołów w meblach. Dodatkowo umożliwia w późniejszym czasie wypięcie cokołu i dostęp pod szafkami. Cokoły tworzywowe można stosować w różnego typu meblach, nie tylko kuchennych, przede wszystkim w meblach narażonych na wilgoć. Cokoły dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Kolor stalowy dopasowany do koloru sprzętu AGD. Kolor biały i czarny zgodnie z najnowszymi trendami, jak również standardowe aluminium. Oferujemy cokoły w kilku wysokościach 8 cm, 10 cm, 12 cm, 15 cm i 18 cm. Wszystkie cokoły dostępne są w długości 4,2 m. Posiadamy również całą gamę akcesoriów, do wykończenia i łączenia cokołów. Łączniki, narożniki i końcówki w tych samych wysokościach i kolorach jak cokoły.

Cokoły tworzywowe do mebli kuchennych, sklepowych i użyteczności publicznej

Cokoły wykonane są z tworzywa sztucznego pokrytego cienką warstwą aluminium. Są one elementem funkcjonalnym i dekoracyjnym każdej kuchni. Szeroka gama kolorów umożliwi dopasowanie gotowych cokołów do dowolnego wnętrza. Ponadto cokoły wykonane z tworzywa są znacznie trwalsze niż te wykonane z płyty lub drewna, są odporne na wilgoć. Cokoły tworzywowe dostępne są w długości 4m i kilku wysokościach 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm i 180 mm. Dodatkowo cokół taki jest bardzo łatwy i szybki w montażu.

Akcesoria do cokołów aluminiowych i tworzywowych

Posiadamy również całą gamę akcesoriów, do wykończenia i łączenia cokołów. Łączniki, narożniki i końcówki w tych samych wysokościach i kolorach jak cokoły, umożliwiające łączenie cokołów w dowolne układy.

Kratki wentylacyjne do cokołów zapewniające odpowiednią cyrkulacje powietrza dla sprzętów AGD.

Klamry cokołowe zapewniające szybki montaż cokołu do nóżek kuchennych.

Różnego typu akcesoria umożliwiające montaż i demontaż cokołu, ułatwiające eksploatację mebli i sprzątanie pod szafkami.

_R1A5437a1
Zobacz w katalogu
cokół tworzywowy
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o oferowanych cokołach do mebli. Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

COKOŁY MEBLOWE

Zaprojektowane z myślą o najlepszej funkcjonalności, dopasowane do mebli. Cokoły i akcesoria podnoszące jakość wykończenia wnętrza i podnoszące standardy.