TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5199a1

odbojniki i spowalniacze

Systemy i mechanizmy spowalniające do prowadnic i zawias, oraz program odbojników i elementów otwierających fronty.
TCo.® oferuje szeroką gamę systemów wspierających frontów bezuchwytowych. Nasze produkty dostarczane jako system poprawiają bezpieczeństwo, łatwość montażu, funkcjonalność i komfort otwierania.
Niezawodność i kultura pracy mechanizmów, mają olbrzymi wpływ na jakość i ocenę gotowego mebla, między innymi dlatego TCo.® dostarcza swoim klientom produkty kompletne pod każdym względem.

Posiadamy rozwiązania wysokiej jakości, uniwersalne, atrakcyjne cenowo i posiadające certyfikaty.

System IMPULSE dzięki technologii mechanicznej otwiera i przytrzymuje zamknięte drzwi lub fronty szuflad za jednym prostym naciśnięciem. Tymczasem elektroniczny system otwierania IMPULSE-E w połączeniu z technologią INDAmatic, umożliwia płynne i harmonijne otwieranie szafy.

Odbojniki IMPULSE stosowane są do mebli bezuchwytowych i dostępne są w kilku wariantach montażowych i kolorystycznych, w zależności od pożądanego efektu lub typu mebla.

Opcja magnetyczna w połączeniu z zawiasem MESUCO 143 otwierającym się do tyłu zapewnia idealne otwieranie drzwi. Jednym prostym naciśnięciem IMPULSE umożliwia całkowite otwarcie drzwi i szuflad. Drzwi bez uchwytów można otworzyć bez trudu poprzez lekkie naciśnięcie. Drzwi uchylają się do pozycji wygodnej dla użytkownika do dalszego otwarcia. By je zamknąć wystarczy lekko docisnąć front.

Nasz mechanizm IMPULSE pozostaje w pełni sprawny nawet jeśli drzwi szafek, fronty uchylne, czy szuflady zostaną otwarte w standardowy sposób, przez pociągnięcie.

impulse-wpuszczany
Zobacz w katalogu
impulse-nakładany
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszych odbojnikach.
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

ODBOJNIKI i SPOWALNIACZE

Rozbudowany program IMPULSE to szeroka gama kolorów, adapterów i wymiarów pozwala zawsze dostosować rozwiązanie do drzwi szafki, podnośnika lub szuflady. 

W zależności od rozwiązania, IMPULSE można zastosować w wersji magnetycznej bądź z gumką, krótkiej lub długiej, z adapterem lub montaż wpuszczany w korpus, do nawiercania.