TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5125a1

Oświetlenie Meblowe

Oferujemy najwyższej jakości oświetlenie meblowe.

Nasze rozwiązania można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Oświetlenie, włączniki i systemy połączeń są idealnym rozwiązaniem do mebli kuchennych, pokojowych i łazienkowych. Oświetlenie TCO. to perfekcyjne produkty do pomieszczeń roboczych, mebli gabinetowych, hoteli, restauracji lub sklepów. Z pewnością w naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze produkty na rynku.

Jakość oświetlenia i bezpieczeństwo.

Kluczowymi parametrami naszego oświetlenia są jakość emitowanego światła, wykonanie i niezawodność. Oświetlenie do mebli ma inne parametry niż standardowe oświetlenie. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie został zaprojektowany do wykorzystania w meblach. Jakość naszych oświetleń jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami takimi jak TUV, VDE czy LGA. Dlatego mamy pewność, że są to najlepsze produkty na rynku. Wybierając produkty oznaczone tymi symbolami możemy być pewni, że oświetlenie ma ponadstandardową jakość, żywotność, parametry użytkowania i jest bezpieczne. Kontrola jakości oświetlenia, transformatorów i okablowania odbywa się na każdym etapie produkcji we wszystkich produktach.

Odpowiednia ilość i barwa światła.

Dobierając lampy do danego wnętrza należy zwrócić uwagę, czy dostarczą one odpowiednią ilość oświetlenia. Jak można się domyślić, każde pomieszczenie, w zależności od swojej funkcji, wymaga innej ilości światła. Dlatego w kuchni tak istotnym parametrem jest wydajność oświetlenia. Pozwala ono na określenie ilości emitowanego światła przy danej mocy (ilość emitowanego światła dzielona przez moc danego źródła lm/W=Lux). Dla użytkownika i obserwatora jest to jeden z najważniejszych parametrów opisujących oświetlenie. Ilość luksów określa jak wyraźnie, będziemy widzieć przedmioty na blacie kuchennym, w sklepowej gablocie lub na wystawie. Niewątpliwie nasze oświetlenie idealnie łączy te parametry.

Zaawansowane systemy oświetlenia LED do kuchni, łazienek i mebli pokojowych.

Maksymalna funkcjonalność i efektywność przy jak najmniejszych wymiarach oprawy. Oświetlenie LED do montażu nakładanego lub wpuszczanego. 

Oferujemy oprawy oświetleniowe najwyższej klasy dedykowane do mebli, idealnie oświetlające przestrzeń obszarów roboczych. Światło LED dostępne w różnych barwach (od ciepłej do zimnej) i sterowane w zależności od indywidualnych wymagań. Nasze systemy oświetlenia gwarantują najbardziej efektywne światło i najlepsze oddawanie barw.

Efektywność poprzez zastosowanie najnowszych technologii.


Aby klienci posiadali najlepsze oświetlenie, oferujemy najbardziej profesjonalne rozwiązania łączące w sobie jakość i funkcjonalność. Skuteczność i wysoka moc świetlna są zawsze na pierwszym miejscu! Z przyjemnością oferujemy nasze wsparcie przy tworzeniu programu oświetlenia do łazienek, kuchni czy mebli pokojowych.

Oświetlenie do sklepów i mebli w miejscach użyteczności publicznej.

Oferujemy trwałe systemy oświetleniowe i inteligentną elektryfikację. Systemy oświetlenia LED do wyposażenia sklepów i punktów sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że poprzez nasze rozwiązania produkty naszych klientów będą eksponowane w najlepszy możliwy sposób.

W miejscach użyteczności publicznej, najważniejsze jest światło i elektryfikacja. Właściwe oświetlenie w strefach kasowych, półkach, stojakach ekspozycyjnych i billboardach poprawi jakość eksponowanych produktów i komfort  klientów w supermarketach i dyskontach. Ponadto nasze systemy ułatwią instalację oświetlenia i elastyczną adaptację w sklepie w zależności od potrzeb i wprowadzanych zmian.

Oferujemy najnowsze rozwiązania elektryfikacji, okablowanie, lampy i elektroniczny system zarządzania (elektroniczna cena i inteligentna półka).

Zobacz w katalogu
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszym oświetleniu. 
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

Oświetlenie Meblowe

Nasze oświetlenie jest zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta, w połączeniu z najnowszą technologią. Docenione przez klientów na całym świecie i międzynarodowe organizacje za innowacyjność.

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że oświetlenie ma ponadstandardową jakość, żywotność, parametry użytkowania i jest bezpieczne.