TCo. Akcesoria meblowe

_R1A8129a1

systemy do szaf

Systemy otwierania szaf, mechanizmy przesuwne do szaf, profile i wózki.

W ofercie naszej firmy odnajdą Państwo systemy do dużych i małych frontów, systemy przesuwne do każdego typu mebli. Systemy do szaf i mebli dają nieograniczone i niestandardowe możliwości projektowania mebli.

Systemy przesuwne nie zajmują dodatkowej przestrzeni podczas otwierania szafy. Stąd też idealnie sprawdzają się w wąskich przejściach, przedpokojach czy korytarzach. Posiadamy kilka wariantów systemów przesuwnych. Tradycyjne do szaf i zabudów wnękowych, w których fronty przesuwają się po widocznych torach. Jak również bardziej zaawansowane systemy z niewidocznymi mechanizmami i torami. Gdzie przy zamkniętej szafie fronty pozostają jako płaska powierzchnia, a przy otwieraniu zachodzą na siebie.

Oczywiście wszystkie nowoczesne mechanizmy posiadają systemy spowalniające. W rezultacie fronty szaf pracują bezszelestnie i cicho, a system cichego domykania zapewnia najwyższy komfort.

Systemy przesuwne do szaf wolnostojących

Systemy do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym, drzwimai tworzącymi jedną płaską powierzchnię, dają szerokie możliwości tworzenia dużych szaf. Zarówno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, które pozwala do maksimum wykorzystać całą dostępną przestrzeń do przechowywania. Drzwi przesuwne to wygodny dostęp do całej zawartości wnętrza szafy oraz brak ograniczeń przez otwarte drzwi.

W oferowanych przez nas systemach drzwi otwierają się płynnie i lekko, a mechanizmy mają wbudowane systemy cichego domykania.
Wszystkie systemy posiadają prosty i szybki system montażu, a ustawianie drzwi i regulacja odbywa się praktycznie beznarządziowo.
Nasze systemy wyznaczają nowe standardy w zakresie komfortu użytkowania.

Systemy do drzwi przesuwnych

Sięgające sufitu szafy z wielkoformatowymi drzwiami przesuwnymi zapewniają mocny efekt wizualny, nie przytłaczając przy tym pomieszczenia. Oferujemy kompletne zestawy akcesoriów do budowy szaf: wózki, tory, uchwyty i mechanizmy cichego domykania. Różnorodne systemy do drzwi przesuwnych, z różnymi systemami prowadzenia umożliwiają realizację projektów dla wszystkich programów mebli. 

Fronty różnych wielkości oraz wykonane z różnych materiałów przesuwają się lekko i komfortowo. Komponenty i elementy systemów wykonane są z materiałów najwyższej jakości, przez co systemy pracują optymalnie przez lata. Udźwigi wózków do 100 kg i wysoka jakość łożysk zapewnia najwyższą kulturę pracy.

Systemy otwierania szaf

Systemy do szaf skrzydłowych, drzwi składanych i rozwiązania ułatwiające otwieranie frontów w dużych szafach. Mechanizmy i zawiasy do szaf  w sypialniach, przedpokojach, pokojach, ale też i innych miejscach. Produkty które znacząco wpływają na możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni i wnętrza szafy.
W ofercie naszej firmy znajdują się propozycje systemów o różnorodnej funkcji i zastosowaniu, tym samym możesz w prosty sposób dobrać odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb.

Nasze systemy to nowe możliwości wykorzystania przestrzeni, poprzez oferowane funkcje poszczególnych mechanizmów. Pomysłowe rozwiązania zakrywają to co ma być niewidoczne, jednocześnie gwarantują łatwi i szybki dostęp do wnętrza szafy.

pegasso-system-do-szaf
Zobacz w katalogu
plano 2 drzwi
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszych systemach i mechanizmach do szaf. Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

MECHANIZMY DO DRZWI PRZESUWNYCH

Systemy do drzwi przesuwnych. System do przesuwania drzwi wewnętrznych pomiędzy pomieszczeniami. Ze względu na konstrukcję, system jest prosty w montażu i całkowicie niewidoczny. W rezultacie drzwi wyglądają jak zawieszone w powietrzu bez widocznego mechanizmu. System można zastosować praktycznie w każdej sytuacji.

Nowe wymagania w zakresie projektowania potrzebują rozwiązań, które obejmują wysoką jakość i praktyczną funkcjonalność.