TCo. Akcesoria meblowe

_R1A8168a1

Uchwyty meblowe

Jednym z istotnych produktów znajdującym się w ofercie TCO są uchwyty meblowe.

Oferujemy uchwyty do mebli łazienkowych, kuchennych i pokojowych najwyższej jakości. Nasi dostawcy od ponad 50 lat dzięki współpracy z projektantami, nowoczesnym technologiom oraz utrzymaniu standardów najwyższej jakości, oferują produkty, które spełniają oczekiwania klientów na całym świecie.
W ofercie TCO odnajdą Państwo uchwyty wpuszczane i nakładane, oraz całą gamę wykończeń uchwytów podążającą za trendem rynku. Nieustannie odnawiamy i rozwijamy produkty. Każdego roku wprowadzamy wiele kolekcji uchwytów i wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy źródłem najnowszych trendów.

Uchwyty żeliwne

Żeliwne uchwyty zapewniają wrażenia dotykowe. 

Powierzchnia uchwytów żeliwnych posiada zupełnie unikalną fakturę, która nadaje projektowi nowy wymiar. 

Żeliwne uchwyty  są doświadczane wzrokiem i dotykiem. Są niezwykle odporne na uszkodzenia i wytrzymałe. Powłoka uchwytów żeliwnych jest łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu, dlatego uchwyty te są łatwe w utrzymaniu czystości. Na takich uchwytach nigdy nie zobaczymy odcisków palców na ich powierzchni, dodatkowo bardzo łatwo i szybko można je wyczyścić.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę uchwytów żeliwnych, które idealnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskim czy loftowym.
Uchwyty żeliwne są idealnym rozwiązaniem do kuchni.

Czarne uchwyty

Czarne uchwyty stały się niezwykle popularne  każdego typu meblach. Mogą podkreślić industrialny styl, ale czarne uchwyty również skupiają się na samych uchwytach. Lekkie kuchnie dominują w stylach kuchennych od wielu lat, ale zmieniając na czarne uchwyty w neutralnej kuchni, cały wygląd można zmienić, powodując, że biała kuchnia wygląda inaczej.

Oferujemy czarne uchwyty nakładane i wpuszczane, w opcji malowanej lub anodowanej na czarno. Czarny kolor jest bardzo uniwersalny, a jednocześnie podkreśla charakter mebli. Matowe wykończenie uchwytów dodaje nowoczesności i doskonale prezentuje się na powierzchni frontów. 

Czarne uchwyty meblowe to jedne z najbardziej designerskich uchwytów, obok których z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie, a dla większości projektantów wnętrz to jedne z najbardziej designerskich uchwytów.

Uchwyty krawędziowe Edge Straight

Jego uniwersalny urok i atrakcyjny wygląd sprawiły, że stał się prawdziwą nowoczesną klasyką.

Edge Straight to lekki uchwyt z profilu aluminiowego, dostępny w czterech różnych rozmiarach i 13 różnych kolorach. Ta wszechstronność gwarantuje, że z pewnością znajdziesz kombinację Edge Straight, która będzie pasować do każdego scenariusza.

Ponadto Edge Straight to jeden z naszych profili aluminiowych, który posiada certyfikat Cradle to Cradle, co oznacza, że jest nieskończenie odnawialny i bardziej przyjazny dla Ziemi.

Systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowe wykończenia i warianty uchwytów krawędziowych.

Uchwyty klasyczne

Klasyczne i antyczne uchwyty są zupełnie wyjątkowe. Kolorystyka naszych klasycznych uchwytów sprawia, że ich wzornictwo jest bardzo wyraziste i można je stosować w wielu różnych wnętrzach. Antyczne uchwyty nie muszą ograniczać się do domów o tradycyjnym wystroju wnętrz.


Nasza szeroka gama kolorów sprawia, że nasze uchwyty doskonale pasują do każdego wnętrza w stylu industrialnym oraz do nowoczesnych domów. Jakość i dbałość o szczegóły oraz niebanalny design, z pewnością zachwyci każdego miłośnika ponadczasowego i starego designu. 

Dobór materiałów i kolorów sprawia, że nasze klasyczne uchwyty są zdecydowanie jednymi z najciekawszych n rynku.

Lounge-240330160-29a_(300)
Zobacz w katalogu
uchwyt-luck
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszych uchwytach meblowych. 

Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym. 

Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

uchwyty meblowe

Uchwyty do mebli najwyższej jakości są doskonałym dodatkiem do frontów meblowych, praktyczne i funkcjonalne dostępne w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych.  Uchwyty krawędziowe, nakładane i gałki meblowe wykonane z różnych materiałów: aluminium, stali, metalu, porcelany, szkła i drewna. 

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że nasze uchwyty mają ponadstandardową jakość, design i funkcjonalność.