TCo. Akcesoria meblowe

Włączniki, Transformatory i okablowanie

Włączniki, transformatory i systemy połączeń są kluczowymi elementami zaawansowanych zestawów do oświetlenia w meblach.

Nowoczesne systemy zarządzania oświetleniem meblowym oferują ogromne korzyści. Profesjonalne elementy oświetlenia, zapewniają określone efekty, ponadczasową trwałość i obniżają koszty zużycia energii. Z pewnością każda instalacja elektryczna wymaga stosowania właściwych i bezpiecznych rozwiązań. Dlatego nasze włączniki, transformatory i systemy połączeń są dedykowane do mebli.

Włączniki

Dzięki rozwojowi i badaniom LED istnieją innowacyjne podejścia i zupełnie nowe możliwości integracji sterowania oświetleniem. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę włączników do mebli. Włączniki z regulacją barwy światła lub funkcją przyciemnienia jasności. Rozwiązania można łączyć z różnymi typami oświetlenia. W zależności od potrzeb i wymagań technicznych, posiadamy odpowiednio dopasowane rozwiązania. Włączniki wbudowane, montowane na powierzchni, z funkcją ściemniania lub bez. Włączniki do systemów oświetlenia na napięcie 12V, 24V lub 230V. Konwencjonalne, sensoryczne lub zdalnie sterowane, atrakcyjne wizualnie i technicznie doskonałe. Całkowicie niewidoczne w korpusie mebla. Dostępne są włączniki mechaniczne (manualne) i elektroniczne (dotykowe, czujniki ruchu itp.). Włączniki dedykowane do montażu w meblach mają specjalne oznaczenia i certyfikaty. 

Transformatory

Niezawodne transformatory są trwałego  i niezawodnego systemu oświetlenia w meblach.
Znaczenie urządzenia sterującego jest większe, niż myślisz. Tylko wtedy, gdy oprawa i transformator są idealnie dopasowane, otrzymamy najwyższą jakość światła. Dlatego oferujemy odpowiednie transformatory dla każdej stałej i sterowanej napięciem oprawy. Należy wziąć pod uwagę wpływ trybu pracy na bilans energetyczny całego systemu. Aby uzyskać maksymalną wydajność, jeszcze bardziej optymalizujemy nasze transformatory. Oferowany przez nas produkty są wnikliwie analizowane i testowane w najbardziej zaawansowanych laboratorich.

Systemy połączeń i okablowanie

System połączeń MINI. Już w 2002 roku firma ELEKTRA wprowadziła przełomowe rozwiązania: opatentowany, oznaczony kolorami system mini-wtyczek do szczególnie prostych i bezpiecznych połączeń i elektryfikacji.
System MINI jest znany ze swojej bezpiecznej i niezawodnej pracy. Gdy używamy połączeń mini instalacja oświetlenia, jest łatwa i szybka. Prosto i bezpiecznie można zainstalować i połączyć wszystkie typy oświetlenia. Niewątpliwie każdy monter chciałby zaoszczędzić czas. Dlatego stosując oryginalny system złączy MINI mamy gwarancję łatwego i szybkiego montażu. Oprócz białego systemu wtyczek do wysokiego napięcia, systemy są oznaczone na 12 V i 24 V w kolorze. Dzięki kolorowym kablom łatwo jest zasilać oświetlenie. Kolory nie mogą być wymieniane ze sobą, czyli niebieski łączymy tylko z niebieskim, zielony z zielonym i tak dalej. W ten sposób unika się błędów. Aby zintegrować przełącznik, używany jest dodatkowy dystrybutor z gniazdem połączeniowym z czerwonym kodem. Aby zmienić kolor światła w zakresie od 2700 do 6400 K, używana jest oddzielna linia oznaczona na szaro. Różowe kable umożliwiają korzystanie z systemów przełączających RGB. Oprócz tego oryginalnego systemu mini plug ELEKTRA, można również wybrać z innych systemów plug-in, takich jak ESP.

LED-Touch-Sensor_Miniverteiler_AEH_53273511
Zobacz w katalogu
wlacznik-do-mebli
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o włącznikach, transformatorach i okablowaniu.
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

WŁĄCZNIKI, TRANSFORMATORY I OKABLOWANIE

Nowoczesne systemy zarządzania oświetleniem oferują potężne zalety w zakresie światła, jasności i kontroli kolorów: są łatwe w użyciu, zwiększają efektywność oświetlenia i obniżają koszty energii. Jako specjalista od oświetlenia oferujemy różne systemy sterowania, jednostki sterujące i okablowanie.

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, otrzymujecie Państwo ponadstandardową jakość, żywotność, parametry użytkowania i gwarancje bezpieczeństwa.