TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5477a1

Wyposażenie kontenerów biurowych

Systemy szuflad i piórniki do mebli biurowych.

Szuflady i piórniki do mebli biurowych są podstawowym elementem dobrze zorganizowanego kontenerka biurowego. Przeważająca część stanowisk biurowych posiada kontenerki. Większość kontenerów meblowych wyposażona jest w szuflady i piórnik.

Szuflady

Szuflady biurowe wykonane są z tworzywa lub metalu. Tworzywowe elementy są równie trwałe jak metalowe i dodatkowo znacznie lżejsze. Dlatego tak często stosują je w meblach producenci mebli biurowych. 

Zarówno szuflady metalowe jak i tworzywowe pracują na systemach różnych prowadnic. Na ogół w kontenerach biurowych dla poprawienia komfortu stosuje się prowadnice z pełnym wysuwem. Natomiast w rozwiązaniach ekonomicznych niewątpliwie spotkamy szuflady z częściowym wysuwem.
Oferowane przez nas systemy są dedykowane do mebli biurowych, posiadają odpowiednie blokady do współpracy z zamkami centralnymi. szuflady w standardowych najcześciej spotykanych wymiarach kontenerów.

Piórniki do kontenerów biurowych

Każdy dobrze zorganizowany kontener biurowy posiada piórnik. Piórnik umożliwia organizację podstawowych przyborów biurowych. 

Długopisy i inne akcesoria powinny być zawsze pod ręką, dlatego piórnik z przegródkami będzie perfekcyjnym rozwiązaniem. Piórniki wykonane są z tworzywa. Mogą być montowane jako niezależne na własnych prowadnicach lub w opcji wkładania do szuflady. W oferowanych piórnikach do mebli biurowych uwzględniono opcję montażu zamka centralnego.

piórnik do kontenera biurowego
Zobacz w katalogu
szuflada tworzywowa do kontenera biurowego
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszym wyposażeniu mebli biurowych. Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

WYPOSAŻENIE KONTENERÓW BIUROWYCH

Profesjonalne akcesoria, przemyślane rozwiązania, zaprojektowane pod potrzeby wyposażenia mebli biurowych. Produkty dopasowane do standardowych parametrów i wymagań w meblach biurowych.

Wybierając nasze produkty otrzymujecie Państwo jedne z najbardziej profesjonalnych rozwiązań do mebli biurowych. W pełni kompatybilne i zgodne z trendami rynkowymi.