TCo. Akcesoria meblowe

Zamki elektorniczne do mebli

Zamki szyfrowe, mechaniczne i elektroniczne do mebli.

Oferujemy zamki do mebli drewnianych i metalowych. Nasze zamki szyfrowe, mechaniczne i elektroniczne zainstalowane są: w domach, szpitalach, szkołach, ośrodkach wypoczynkowych i w miejscach pracy. Wszystkie produkty produkowane są w Europie. Coraz częściej w meblach, zamki mechaniczne (na klucz) zastępuje się zamkami szyfrowymi i elektronicznymi. Zamki tego typu nie wymagają klucza, a kod można zmieniać w dowolnym momencie. Dodatkowo zamki z kodem mogą być obsługiwane poprzez elektroniczne systemy dostępu. Dlatego tak często wykorzystywane są w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Zamki szyfrowe, przeznaczone są do stosowania w meblach metalowych i drewnianych, szafkach pracowniczych itp. Każdy z dostępnych zamków szyfrowych ma funkcję obsługi bez klucza. Natomiast klucz pełni zazwyczaj tylko funkcję serwisową. Dodatkowym atutem zamków jest funkcja znajdowania kodu. Jako jedyny producent zamków szyfrowych oferujemy opatentowane automatyczne odzyskiwanie kodu. Po przekręceniu do właściwej pozycji klucza serwisowego kod odzyskiwany jest automatycznie. Kolejnym wariantem są zamki z funkcją manualnego kasowania kodu użytkownika, co jest szczególnie zalecane w miejscach częstej zmiany użytkowników. Oprócz standardowej kolorystyki – czarny, szary metalik i biały, dostępne są również dowolne kolory z palety RAL.

Elektroniczne zamki szyfrowe to doskonały sposób na zabezpieczenie otwierania mebli przed nieautoryzowanym dostępem. Zamki tego typu znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w budynkach biurowych, handlowych i produkcyjnych. Wszędzie tam, gdzie wyznaczone są prywatne strefy, do których dostęp powinny mieć wyłącznie upoważnione osoby. Oferujemy zamki współpracujące z kartami dostępu.

Aspire

Zaprojektowany do ochrony. W każdej chwili. Z dowolnego miejsca
Bez względu na to, jaki rodzaj obiektu masz, projektujesz lub budujesz, Aspire smart lock działa tak, jak potrzebujesz. Doskonale łączy się z DigiLink, tworząc piękny i inteligentny system zarządzania siecią. Zapewnij swoim gościom, pracownikom lub uczniom spokój ducha, który jest wyposażony w lidera w bezpiecznym osobistym przechowywaniu.

Aspire to seria zamków elektronicznych, bezprzewodowych do każdego typu mebli. To nie tylko design ale przede wszystkim bezpieczeństwo i łatwość zarządzania poprzez DigiLink Management System. 

Zamki Digilock Aspire to bezproblemowe połączenie formy i funkcji, które pozwalają zabezpieczyć organizację za pomocą prostych, eleganckich rozwiązań z blokadą pamięci masowej.

Zamki elektroniczne

Zamki elektroniczne minimalizują koszty związane z zarządzaniem zamkami. Zamki działają z standardową klawiaturą alfanumeryczną lub dotykowym interfejsem RFID. Interfejs zawiera również gniazdo kluczy do obsługi blokad z kluczem użytkownika zgodnym z ADA. 

Kiedy na nowo wyobrażamy sobie warunki w jakich pracujemy, przechowywanie i bezpieczeństwo nie są już przemyśleniami, ale podstawowymi aspektami projektowania. Zmiany te wymagają elastyczności, a elektroniczne rozwiązania blokujące zapewniają pełną elastyczność. 
Współczesne biura to mobilne miejsca pracy, współdzielona przestrzeń która wymaga zupełnie innej organizacji niż dotychczas, pracownicy mogą cieszyć się tą większą mobilnością, wraz z nią pojawia się nowy zestaw wyzwań w zakresie bezpieczeństwa. 

nu_aspire_stdKypd_wPull_3Q-blk
Zobacz w katalogu
nu_aspire_4up_grpB
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o zamkach elektronicznych. 
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.
Potrzebujesz więcej informacji?

Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

ZAMKI elektroniczne

Jesteśmy liderami w dziedzinie technologii Smart Lock, które zmierzają w kierunku zarządzania siecią.
Teraz cały twój świat zabezpieczonej pamięci masowej, bezprzewodowo połączonej w celu zwiększenia wydajności i bezproblemowej integracji.

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że oferujemy rozwiązania na najawyższym światowym poziomie.