TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5236a1

Zawiasy

Zawiasy meblowe to jedno z okuć, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalne meble.

Nowoczesne zawiasy posiadają wiele rozwiązań podnoszących ich funkcjonalność, jak cichy domyk, szybki montaż oraz regulację w wielu płaszczyznach. Zawiasy znajdują wykorzystanie w każdego typu meblach kuchennych, pokojowych, łazienkowych czy szafach. 
Oferujemy wysokiej jakości zawiasy meblowe. To zarówno zawiasy do szkła, zawiasy puszkowe bez sprężyny, zawiasy puszkowe ze sprężyną, zawiasy puszkowe z hamulcem (cichy domyk), zawiasy sprężynowe, a także zawiasy taśmowe. Posiadamy szeroką ofertę specjalistycznych zawiasów do stołów, mebli i zabudów w kamperach. 

Zawiasy puszkowe

Oferujemy zawiasy puszkowe różnego typu z wbudowanych hamulcem, bez sprężyny lub z odwrotną sprężyną. Zawiasy do różnego typu zastosowań, łączące w sobie jakość i funkcjonalność. Niezawodność to podstawowy atrybut naszych zawiasów. Wysoki komfort montażu i regulacji połączony z niezawodnym działaniem. Prawidłowo dobrane zawiasy sprawiają, że korzystanie z mebli jest nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne.

 

Zawiasy specjalistyczne

Oferujemy specjalistyczne zawiasy do różnego typu drzwi, klap i stołów. 
Zawiasy montowane w korpusach meblowych, zawiasy do klap barkowych i zaawansowane rozwiązania do rożnego typu szaf.
Zawiasy wpuszczane o dużej wytrzymałości do drzwi o masie do 30 kg. Zawiasy z regulacją 3D do stołów, blatów i klap barkowych.

zawias ancor gt do klap barkowych
Zobacz w katalogu
zawias_In-side_squared
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o zawiasach meblowych.
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

Zawiasy do mebli

Specjalistyczne zawiasy do mebli. Zawiasy meblowe wykonane z najwyższej surowców. Niezawodne i trwałe.

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że oferowane zawiasy do mebli gwarantują ponadczasową trwałość, parametry użytkowania i szybki montaż.