TCo. Akcesoria meblowe

_23A8375a1

ELEMENTY SZKLANE

Rozwiązania ze szkła i elementy szklane.

Możliwości innowacyjnego wykorzystania szkła w projektach odzwierciedla szeroka paleta oferowanych produktów. Oferujemy różnego typu produkty do mebli i wnętrz wykonane ze szkła: półki, przegrody, elementy konstrukcyjne, boki do szuflad i wypełnienia do mebli. Dostarczamy produkty wykonane pod indywidualne potrzeby klienta, o różnej grubości szkła, szkło hartowane, kolorowe i malowane. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami surowca w Europie.

Dzięki połączeniu innowacyjnych materiałów, technologii obróbki szkła i odważnych koncepcji  możemy sprostać  najnowszym nurtom designu.

Najwyższa jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis, są gwarancją nowych możliwości rozwoju dla naszych klientów i producentów mebli.

Półki szklane, wypełnienie szuflad

Dostarczamy dowolne elementy wykonane z najwyższej jakości szkła: półki, elementy konstrukcyjne i wypełnienie szuflad. 
Oferujemy możliwości hartowania, foliowania i laminacji w celu osiągnięcia oczekiwanego poziomu trwałości i bezpieczeństwa.

Produkty dedykowane do mebli łazienkowych

Szkło z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono specjalą powłokę. Dzięki temu szkło TIMELESS jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów niezależnie od grubości.
Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, z upływem czasu nie zmienia zabarwienia i zachowuje atrakcyjny wygląd. Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.

Konstrukcje ze szkła 

W oparciu o różnorodne możliwości, tworzymy produkty i rozwiązania, które można wykorzystywać w zależności od potrzeb. Technologia obróbki szkła, klejenia i inne procesy pozwalają na wykonanie różnego typu produktów lub ich elementów ze szkła.
Nasze możliwości pozwalają na projektowanie mebli  i dekorację wnętrz przy użyciu różnego typu elementów ze szkła. Olbrzymia gama wariantów wykorzystywanego do produkcji przez nas szkła daje praktycznie nieograniczone możliwości. 
Szklane elementy we wnętrzach i meblach, łączą styl i design z bezpieczeństwem i trwałością. Prostota szkła i jego natura wprowadza do każdej przestrzeni nowy wymiar.

Szkło do mebli

Wysokiej jakości elementy szklane do mebli i wnętrz. Dbamy o najwyższą jakość detali w meblach i wnętrzach oferując produkty: półki do mebli, wypełnienia do szuflad, konstrukcje szklane itp.