TCo. Akcesoria meblowe

_R1A9676a2

Lustra w ramach metalowych i drewnianych

Lustro jest zazwyczaj jednym z podstawowych  elementów wnętrz: salonu, przedpokoju czy łazienki – funkcjonalne, ekologiczne, nowoczesne i stylowe.

Lustro jest niewątpliwie jednym z tych dodatków, które znajdziemy w każdym domu czy budynku użyteczności publicznej. Oprócz swojej praktycznej funkcji, lustro dekoruje, rozświetla i powiększa przestrzeń. Niezależnie czy zdecydujemy się na nowoczesną, awangardową, czy klasyczną aranżację, zawsze znajdzie się w niej miejsce na lustro. Można sprawić, aby za pomocą lustra nasze wnętrza stały się rozświetlone, funkcjonalne i modne. Oferujemy naszym klientom niezliczoną ilość wariantów luster. Podpowiadamy, do jakich trendów w urządzeniu wnętrz pasują poszczególne typy luster, jak optycznie powiększyć przestrzeń oraz jakie dodatki wybrać, aby osiągnąć zamierzony efekt i styl zmienić wnętrz.

Lustra w ramach metalowych

Wykonujemy zaawansowane lustra w ramach metalowych i aluminiowych.
Jako producent luster w 100% gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania. Nasi partnerzy mogą liczyć na nieograniczone możliwości w wykonaniu luster w ramach metalowych. Współpracujemy z najbardziej zaawansowanymi producentami elementów metalowych, zapewniamy dostęp do najnowszych technologii obróbki i malowania metalu. Oferujemy ramy metalowe malowane, powlekane i galwanizowane. Nasze lustra wyróżniają się jakością wykończenia.
Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie podczas opracowywania wzorów i koncepcji.

Lustra w ramach drewnianych

Lustra w ramach drewnianych są podstawowym produktem wyposażenia wnętrz. Będąc producentem luster i ram, możemy zrealizować praktycznie każdy projekt. Współpracujemy z naszymi klientami produkującymi meble i wyposażającymi wnętrza, proponując gotowe rozwiązania lub wykonując produkty pod indywidualny projekt. W swoim asortymencie posiadamy ramy wykonane z litego drewna, ramy fornirowane i ramy malowane. 
Podstawą naszego działania jest dbanie o sukces klientów. Architekci i producenci mebli dzięki naszemu wsparciu, odkryją nieograniczone możliwości tworzenia idealnych połączeń lustra z drewnem, zgodne z obowiązującymi trendami.
Dbamy o to, aby nasze lustra odpowiadały aktualnym trendom, dlatego nowe tekstury i kolory ram nadają jeszcze więcej charakteru lustrom.

Lustra w ramach

Oferujemy naszym klientom niezliczoną ilość wariantów luster. Lustro jest niewątpliwie jednym z tych dodatków, które znajdziemy w każdym domu czy budynku użyteczności publicznej.