TCo. Akcesoria meblowe

_R1A8630a3

Lustra z oświetleniem ledowym

Lustra z zintegrowanym oświetleniem ledowym

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów z bogatym doświadczeniem w produkcji luster ledowych, w szczególności luster łazienkowych led. Nasze lustra ledowe wyposażone są w najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu są niezawodne i funkcjonalne.

Lustra posiadają wszystkie wymagane certyfikaty np. CE/UL i normy IP 44 zgodne z wymogami w większości krajów, zwłaszcza w Ameryce Północnej, Europie, Australii. Obsługujemy branżę hotelarską i producentów mebli. Oferujemy produkty OEM.

Lustra  z oświetleniem ledowym

Podświetlane lustra do każdego rodzaju wnętrz. Lustra dzięki oświetleniu mają designerski wygląd i pełnią dodatkową funkcję. Ze względu na rożny charakter wnętrz i wymagania, oferujemy oświetlenie o zróżnicowanej mocy i barwie światła. Nasze lustra ledowe posiadają również systemy płynnej zmiany barwy światła i natężenia. Światło może otaczać lustro pełniąc funkcję dekoracyjną, lub rozprzestrzeniać się na zewnątrz i skutecznie oświetlać osobę oglądającą się w lustrze. Ponadto w szerokiej ofercie posiadamy różne warianty piaskowania luster i stylu ram w okrągłych lustrach ledowych. 
Lustra ledowe idealnie pasują do łazienki, gdzie jakość oświetlenia jest kluczowym elementem podczas wykonywania codziennych czynności. Strefa łazienkowa wymaga dodatkowych zabezpieczeń IP co oczywiście spełniają nasze lustra.

Akcesoria do luster 

Funkcjonalne i designerskie lustra wymagają zastosowania różnego typu akcesoriów i komponentów podnoszących ich jakość, funkcjonalność i estetykę. Dlatego staramy się systematycznie rozwijać ofertę dostępnych wariantów i dodatkowych funkcji w naszych lustrach. Komponenty do luster są kluczowymi elementami luster, podnoszącymi ich bezpieczeństwo i niezawodność, przydatność w codziennym życiu. Nowe rozwiązania zapewniają atrakcyjny design naszych produktów. 

SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY PAROWANIU
Ta wbudowana funkcja maty grzejnej oznacza, że nie ma potrzeby ciągłego spryskiwania lusterek sprayem zapobiegającym parowaniu lub wielokrotnego wycierania ich podczas korzystania z  prysznica w łazience.

REGULACJA BARWY MOCY ŚWIATŁA
Systemy włączników dotykowych i bezdotykowych, systemu bluetooth pozwalające na dowolną regulację światła w lustrach. Systemy zapamiętujące ustawienia użytkownika, dzięki którym używanie lustra z wbudowanym oświetleniem staje się proste i intuicyjne.

PROFESJONALNE TASMY I MODUŁY LEDOWE
Źródła światła o współczynniku CRI>90, żywotności ponad 50000 godzin, barwie światła od 2700-6000K, ochronności do IP67.

ZEGAR+DATA+TEMPERATURA
Moduły umożliwiające odczyt parametrów w pomieszczeniu i dodatkowe funkcje.

LUSTERKA POWIĘKSZAJACE
Lusterka powiększające o różnej średnicy i powiększeniu 3 lub 5.

 

LUSTRA Z OŚWIETLENIEM

Zaprojektowane z myślą o najlepszej funkcjonalności, dopasowane do potrzeb klienta. Zaawansowane lustra ledowe, lustra TV i komponenty do luster.