TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5354a1

Prowadnice i systemy szuflad

Prowadnice i systemy szuflad są podstawowymi elementami wszystkich mebli.

Oferujemy całą gamę prowadnic i systemów szuflad do mebli. Prowadnice i systemy szuflad do kuchni, łazienki, sypialni, salonu i biura. Nasze prowadnice są stabilne, poruszają się z lekkością. Oferujemy prowadnice ukryte, prowadnice kulkowe i rolkowe, systemy szuflad z ukrytymi prowadnicami. Dodatkowo wszystkie produkty posiadają szeroki wybór akcesoriów dodatkowych: relingów, organizacji, spowalniaczy itp. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty i są zgodne z najwyższymi standardami. 

Systemy szuflad z podwójnymi ściankami

Najwyższa jakość i maksymalna użyteczność.

Szuflady ARIANE to system szuflad o minimalistycznym designie i wyrafinowanej estetyce, który daje wiele możliwości. Szuflada o podwójnych ściankach z ukrytą prowadnicą gwarantuje płynną pracę, pełny wysuw z zintegrowanym cichym domykiem. System łagodnego zamykania INDAmatic jest teraz bardziej progresywny niż kiedykolwiek, dzięki ciągłemu badaniu, przy minimalnej sile otwierającej. Szuflada ARIANE jest dostępna w 3 wariantach wysokości boków: 84 mm, 116 mm lub 172 mm. Dodatkowym atrybutem szuflad jest nowoczesna kolorystyka, boki szuflad mozemy wybrać w kolorze białym, szarym, antracytowym lub stalowym, z relingami lub ze szklanym wypełnieniem.

Prowadnice ukryte

Gwarantują płynny ruch szuflad przez cały okres ich użytkowania. Cechą charakterystyczną, a zarazem zaletą jest ich niewidoczny sposób montażu. Ukryte pod dnem szuflady wpływają na estetykę, bo są niewidoczne. Szeroki asortyment zapewnia właściwe rozwiązania do każdego mebla. Nasze prowadnice posiadają system cichego domykania INDAmatic lub otwierania wstecznego IMPULSE. Oczywiście obciążone do maksymalnego udźwigu pracują płynnie i poruszają się delikatnie. Prowadnice dostępne są zarówno z pełnym, jak i częściowym wysuwem. Niewątpliwie opcja pełnego wysuwu zapewnia dostęp do pełnej zawartości szuflady. Dostępne długości od 250 do 700 mm pozwalają na ich montaż z szufladami o różnych głębokościach. Dwa warianty montażowe, na klip i na bolec. Montaż przebiega łatwo i szybko w obu przypadkach. Wysoki udźwig pozwala na przechowywanie w szufladach nawet ciężkich przedmiotów w dużych ilościach. Oczywiście szuflady z dużym udźwigiem to dobre rozwiązanie do kuchni, gdzie pomieścimy wszystkie akcesoria kuchenne.

Prowadnice kulkowe CISNE

Szeroki wybór różnego typu prowadnic kulkowych. W naszej ofercie posiadamy prowadnice CISNE z grawitacyjnym systemem zamykania jak również prowadnice kulkowe z wbudowanym cichym domykiem INDAmatic. Dostępne są różne długości prowadnic, do szuflad o głębokości od 150 mm do 560 mm. Wysokość prowadnic 17, 27, 35 lub 45 mm pozwala na dobranie właściwego produktu zgodnego z wymaganiami technicznymi i montażowymi. Posiadamy prowadnice częściowego wysuwu lub pełnego wysuwu.
Oferowane przez nas prowadnice kulkowe produkowane w Europie to z pewnością produkt wysokiej jakości w ekonomicznej cenie.

cajon-capacidad-carga
Zobacz w katalogu
prowadnica-marc
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszych prowadnicach i szufladach.
Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym. Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

PROWADNICE I SYSTEMY SZUFLAD

Nasze oświetlenie jest zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta, w połączeniu z najnowszą technologią. Docenione przez klientów na całym świecie i międzynarodowe organizacje za innowacyjność.

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że oświetlenie ma ponadstandardową jakość, żywotność,parametry użytkowania i jest bezpieczne.