TCo. Akcesoria meblowe

Złącza i podpórki meblowe

Systemy połączeń, podpórki i regulatory wysokości do mebli.

Program złączy, regulatorów wysokości i poziomu. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie i wzorniczo rozwiązania połączeń i systemów regulacji do mebli. 

Szeroki wybór wariantów połączeń i systemów regulacji wysokości oraz poziomu, daje nieograniczone możliwości przy projektowaniu i kształtowaniu mebli.

Złącza do mebli i blatów

Systemy połączeń do budowania korpusów meblowych. Zaawansowane rozwiązania umożliwiające budowę i łączenie korpusów elementów meblowych w płaszczyznach horyzontalnych i poziomych. Proponujemy bardzo szeroką ofertę złączy niewidocznych i widocznych do konstruowania mebli. Dajemy szerokie możliwości wyboru produktów standardowych takich jak mimośrody, konfirmaty, śruby i bardzo zaawansowanych. Złącza do szybkiego montażu, do różnej grubości płyty i typu materiałów. Oferowane przez nas systemy połączeń cechują się niezwykłą trwałością i bardzo przemyślanymi parametrami. Złącza niewidoczne do mebli montowane na etapie produkcji ułatwiają montaż i składanie mebli nawet przez osoby niewykwalifikowane. 

Podpórki do półek meblowych i wolnowiszących

 

Szeroka gama podpórek meblowych do półek drewnianych i szklanych. Podpórki meblowe do półek drewnianych montowane na bolec o średnicy 3mm, 4mm i 5mm. Podpórki do półek szklanych z możliwością blokady półki i regulacją ustawienia grubości półki, dzięki czemu podpórki są uniwersalne. Różnego typu podpórki poprawiające design mebli, gdyż dostępne są w kolorach. Podpórki są nie tylko elementami konstrukcyjnymi ale również mogą pełnić bardzo dużo różnych funkcji: dekoracyjną, regulacje wysokości półek, stabilizować połączenie korpusu. Oferujemy również rozwiązania zabezpieczające półki podczas transportu mebli i elementy zapobiegające uginaniu się półek podczas użytkowania mebli.

principal-med
Zobacz w katalogu
Effegibrevetti_Alfa_Glass-1024x1024
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszych złączach i podpórkach meblowych. Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym. Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

Złącza i Podpórki MEBLOWE

Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie i wzorniczo rozwiązania połączeń i systemów regulacji do mebli. 

Wybierając nasze produkty możecie być pewni, że oświetlenie ma ponadstandardową jakość, żywotność,parametry użytkowania i jest bezpieczne.