TCo. Akcesoria meblowe

_R1A5419a1

Profile aluminiowe i tworzywowe

Profile aluminiowe i tworzywowe do mebli.

Zapewnia naszym klientom możliwość projektowania nowoczesnych mebli z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości. Nowoczesne wzornictwo oraz rozwiązania w zakresie aluminium do mebli oferowane przez TCO, nadają nowe oblicze Państwa meblom. Jesteśmy dystrybutorem włoskich producentów aluminium, dlatego nasze produkty znacząco wyróżniają się pod względem designu i jakości. Ponadto posiadana wiedza i doświadczenie w obróbce aluminium gwarantuje naszym klientom najwyższe standardy produktów aluminiowych.

W naszej ofercie posiadamy produkty dostępne w kliku kolorach aluminium, a szeroki asortyment daje możliwości ujednolicenia kolorystycznego poszczególnych elementów mebli. Niewątpliwie istotne jest właściwe dopasowanie kolorów, odcieni i faktury aluminium.

Wszystkie rodzaje profili tworzą system, gwarantują niepowtarzalny design mebli. Dodatkowo każdy element aluminiowy został stworzony z myślą o ułatwieniu i przyspieszeniu montażu mebli. Oferowane produkty posiadają atesty i certyfikaty.

Systemy bezuchwytowe to jeden z trendów w kuchniach i meblach. Dzięki zastosowaniu systemu listew GOLA, eliminujemy konieczność montażu uchwytów i systemów otwierania frontów przez naciskanie.

Listwy aluminiowe GOLA umożliwiają łatwe pochwycenie i otwieranie frontów. Listwy korytkowe lub płaskie, są idealnie zintegrowane z meblem. System bezuchwytowy dostępny jest do wszystkich typów mebli i szafek.
Posiadamy listwy do szafek wiszących, stojących z szufladami i pionowych. Dostępne są również zaślepki łączniki i narożniki, tak aby estetycznie wykończyć każdy element kuchni.

Wszystkie listwy bezuchwytowe występują w kilku kolorach. Kolor stalowy dopasowany do AGD i  kolor alumniowy, matowe listwy białe i czarne.

Profile konstrukcyjne wykonane z aluminium do budowania różnego typu regałów wiszących i stających.

Jeśli chcesz, by twoje wnętrze miało lekką, estetyczną kompozycję, wybierz
elementy z profili konstrukcyjnych. Ze względu na wymiary, ażurowy charakter, ich forma doda designerskiego smaku każdemu wnętrzu.

Czarne lub aluminiowe elementy konstrukcyjne wykonane z profilu 20×20 mm perfekcyjnie wypełniają przestrzeń w nowoczesnej kuchni, ponieważ ażurowe rozwiązania idealnie łączą się z elementami szklanymi i drewnianymi.
Profile umożliwiają wykonanie praktycznie dowolnej konstrukcji, do wieszania na ścianie lub postawieniu na meblach czy bezpośrednio na podłodze.

Oferujemy Państwu wykonanie dowolnych regałów według przedstawionego projektu

Profile aluminiowe STRIKE przeznaczone do półek szklanych lub z płyty. Stanowią podstawę konstrukcji półki, idealne do kuchni i garderoby. Zapewniają duży udźwig pólek bez uginania półki. Projekt i potrzeby techniczne łączą się w tym innowacyjnym systemie profili aluminiowych, zmieniając wewnętrzną kompozycję szafek kuchennych. Wyrafinowana estetyka i funkcjonalność półek kuchennych Strike w połączeniu z ich niezwykłą zdolnością do przekraczania standardów normalnych półek, uzyskując tym samym zgodność z UNI 8601 (LIV5 h28 i Liv4 h37).
W wersji LED półka kuchenna rozjaśnia wnętrze szafki dzięki lampie wyposażonej w czujnik, bez kabli, co zapewnia maksymalną elastyczność w ustawianiu półek.

Profile CATENARIA do budowy konstrukcji szafek (wieńców górnych). Poprzeczki są przeznaczone do montażu na wszystkich szafkach dolnych, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Profile łączące są małe i łatwe w montażu, estetyczne i solidne również w dużych rozmiarach. 

Designerskie profile do frontów „ramek” aluminiowych. Perfekcyjne dopasowanie do pozostałych elementów aluminiowych w kuchni.

listwa-podblatowa-gola
Zobacz w katalogu
profil-konstrukcyjny-tco-czarny
Zobacz w sklepie online

Dowiedz się więcej o naszym programie profili aluminiowych i kuchni bezuchwytowych. Możesz przejrzeć szczegółowe parametry w naszym katalogu lub kupić je w naszym sklepie detalicznym.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem.

Profile aluminiowe i kuchnie bezuchwytowe

Profile aluminiowe do konstruowania regałów, ramki aluminiowe i inne komponenty do mebli wykonane z aluminium. Wszystkie produkty stanowią jeden spójny system gwarantujący spójny design i łatwość montażu.

Włoski design w połączeniu z bardzo zaawansowaną technologią.