TCo. Akcesoria meblowe

LUSTRA I ELEMENTY SZKLANE

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców luster i elementów szklanych dla producentów mebli, instalatorów, architektów i firm zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Dostarczamy gotowe produkty i komponenty: lustra, drzwi lustrzane, lustra w ramach metalowych i drewnianych, lustra  z wbudowanym oświetleniem i zaawansowanymi systemami sterowania oświetleniem, półki szklane i inne elementy do mebli.
Realizujemy zlecenia produkcyjne pod indywidualne potrzeby największych producentów mebli dostosowując się do ich potrzeb, gwarantując jednocześnie wsparcie w postaci wiedzy i doświadczenia. Wykorzystując zaawansowane technologie produkcyjne,  zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników i nasze KNOW HOW jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom naszych partnerów, gwarantując wysoką jakość wytwarzanych produktów. Nasi partnerzy biznesowi korzystają z indywidualnych rozwiązań dostosowanych do ich wymagań.

Podczas opracowywania nowych produktów jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za technicznie innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, ale również za ekologię. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są ekologiczne a wybiegające w przyszłość działania w zakresie ochrony środowiska są jednym z naszych standardów. 

Aby osiągnąć cel, potrzebna jest koncepcja, która realistycznie obejmuje wszystkie wymagania dotyczące najlepszego rozwiązania przemysłowego. Planujemy nie tylko realizację techniczną, ale także aspekty logistyczne i pakowanie.

Systematycznie wdrażamy do naszej oferty nowe produkty i rozwiązania produkcyjne. Nasze działania podążają zgodnie z trendami rynkowymi. Starami się być liderem w innowacyjności rozwiązań, nasze produkty są zgodne z normami i standardami Europejskimi i światowymi. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi dostawcami komponentów i laboratoriami, dzięki czemu posiadamy liczne atesty i patenty na wytwarzane produkty.